Ve středu 20. září proběhl před radnicí v Liberci již 9. ročník prezentace řemeslných oborů „Řemesla nejsou OUT“. Čalouník, truhlář, zahradník či zpracovatel dřeva. Tato a řada dalších řemesel nevyšla z módy. O tom se mohli přesvědčit zájemci na libereckém náměstí. Akce je společný projekt tří škol, a to Střední školy Kateřinky, Střední odborné školy, Liberec, Jablonecká 999 a Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant.
Praktické ukázky řemeslných oborů předváděli sami žáci pořádajících škol po celý den. Zejména žáci základních škol měli možnost seznámit se s ukázkami činností malířů, strojařů, zahradníků, provozních služeb, čalouníků, aranžérů, truhlářů, zpracovatelů dřeva, farmářů, řezníků, pekařů a dalších oborů.
Mnoho činností si s chutí a zájmem také vyzkoušeli a věříme, že je akce zaujala a potkáme se s nimi třeba příští školní rok v řadách našich žáků.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít