Učňovský játrový sýr bodoval v soutěži Regionální potravina Libereckého kraje!
S velkou hrdostí oznamujeme, že náš Učňovský játrový sýr získal nominaci na titul Regionální potravina Libereckého kraje v kategorii masné výrobky. Toto prestižní ocenění je pro nás velkou ctí a potvrzením kvality.
Učňovský játrový sýr jsme před půl rokem s nadšením uvedli na trh jako novinku z dílny našich řezníků. Rychle si získal oblibu u zákazníků a tato nominace je dalším důkazem jeho výjimečnosti.
Hodnotitelská komise 15. ročníku soutěže o značku Regionální potravina Libereckého kraje vybírala z celkem 93 přihlášených produktů od 29 výrobců. Nominace našeho játrového sýra je pro nás velkým úspěchem a motivací k další práci.
Ocenění značkou Regionální potravina si slavnostně převezmeme 19. září 2024 na Dni regionálních potravin Libereckého kraje. Pro naši školu je to již čtvrtý triumf v této soutěži, po Učňovské housce, Učňovském masu – školní polokonzerva a Vepřové tlačence. Je to skvělá ukázka talentu a píle našich žáků a pedagogů, kteří dokazují, že i žákovské výrobky si dokáží najít své místo na trhu a obstát v konkurenci.
Jsme nesmírně pyšní na tento úspěch a děkujeme všem, kteří nám fandí a podporují nás!
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít