Vážení rodiče,

dovolte, ještě jednou Vás pozvat na setkání rodičů a zákonných zástupci žáků s vedením školy a třídními učiteli, které se bude konat v pondělí 28. 8. 2023 v 17.00 hodin na pracovišti Zámecká pro obory – Veterinářství a Agropodnokání a na pracovišti Bělíkova pro obory – Sociální činnost, Obchodní akademie a Ekologie a životní prostředí.

Budou Vám podány i bližší informace o studiu a harmonizačním pobytu.

Omlouváme se za zaslání dvou termínů na setkání s Vámi. V prostorách školy probíhá rekonstrukce vodovodního potrubí a bylo nahlášeno, že nepoteče voda. Následně bylo firmou zajištěno jiné řešení situace. Z tohoto důvodu je možné setkání realizovat v původním termínu, který jste obdrželi  spolu s pokyny pro nástup na nový školní rok 2023/2024.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít