🏅Máme stříbro! Ale ne z olympijských her, nýbrž z olympiády chutí na Svatomartinském jarmarku v Brništi! Naše výjimečné kulinářské dovednosti nám přinesly stříbrnou medaili za absolutní lahůdku – krůtí řízeček. 😋 Nejenže jsme získali medaili, ale také jsme ukázali celému Brništi, že naše škola je domovem talentovaných budoucích kuchařů a řezníků.
Nešlo o žádný každodenní recept, ale o mistrovské dílo našich žáků, kteří ukázali své nadání a kreativitu. Víte, co říkají – „sůl a pepř jsou králové kuchyně“. No, v našem případě, my a naši žáci jsme králové kuchyně! 🙌
Ale pokud si myslíte, že jsme jen seděli a popíjeli šampaňské, pak jste na omylu. Naše Agnes, ne ta z Despicable Me, ale naše vlastní, byla také součástí tohoto nádherného dne. Byla zářící hvězdou jarmarku. 🌟 I naši řezníci nás nezahambili. Ukázali, že když jde o jejich obor, jsou páni ve svém oboru.
Díky pozvání od ZOD Brniště a.s. jsme měli možnost představit náš školní bramborový salát a řízeček z dílny našich žáků. Všechno to bylo tak chutné, že jsme měli pocit, že jsme v nebi. 🍽️
Takže, co je na příští týden? No, doufáme, že další kulinářské triumfy a chutný řízeček, samozřejmě! 😎
Příště, když přijdete na Svatomartinský jarmark v Brništi, nezapomeňte navštívit náš školní stánek a ochutnat naše výtečné jídlo. Uděláme z vás pravého gurmána!