Slavnostní oběd pro hosty přednášky Ferdinanda Lefflera.
V úterý 21. května 2024 se konala inspirativní přednáška zahradního designéra Ferdinanda Lefflera na téma „Zahrady a zeleň ve veřejném prostoru“. Přednáška, která se těšila velkému zájmu, shromáždila široké spektrum posluchačů, od žáků základních a středních škol přes pedagogy a zástupce městského úřadu až po širokou veřejnost.
Aby oslavili tuto významnou událost, žáci učebního oboru Kuchař číšník připravili pro hosty slavnostní oběd. Svou profesionalitou a kulinářským uměním předvedli, co se během svého studia naučili.
Hosté se mohli těšit na skvělý předkrm z mozzarelly s rajčaty a bazalkou, následovaný lahodným hovězím vývarem s domácími nudlemi. Hlavním chodem byla vepřová panenka na houbách s bramborovým pyré a zeleninovým salátem. Jako sladkou tečku žáci servírovali jahodový dezert.
Chuťové pohárky hostů byly nadšeny a atmosféra během oběda byla příjemná a přátelská. Slavnostní oběd se tak stal nejen gastronomickým zážitkem, ale i skvělou příležitostí k neformálnímu setkání a sdílení myšlenek o důležitosti zeleně ve veřejném prostoru.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít