ŠKOLNÍ PRODEJNA

Školní prodejna
Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant, p. o.
ČSA 66
Frýdlant 464 01

PROVOZDNÍ DOBA

PONDĚLÍ

8:00 – 16:00

ÚTERÝ

8:00 – 16:00

STŘEDA

8:00 – 16:00

ČTVRTEK

8:00 – 16:00

PÁTEK

8:00 – 15:00

Na praxi si nehrajeme, my ji skutečně děláme!

Pro řezníky je k dispozici kompletně vybavené řeznictví včetně udírny. Pro pekaře máme připravenou pekárnu. Krásně voní!
Není divu, že se před ní stojí fronty. Naši usměvaví prodavači a prodavačky se nezastaví s prodejem školních výrobků.

Školní prodejna se nachází přímo v centru Frýdlantu na Hrnčířském náměstí a naši žáci učebního oboru Prodavač v ní každý den mimo víkendy prodávají výrobky svých „kolegů“ – žáků učebních oborů Pekař, Řezník – uzenář a Potravinářská výroba. Ti je od časného rána připravují pod vedením zkušených učitelů odborného výcviku v zázemí prodejny, kde je školní pekárna a řeznická dílna. Pod rukama budoucích pekařů tam vznikají nejen křupavé houstičky a voňavý chléb, ale i koláče s různými náplněmi od makové přes tvarohovou až po povidlovou a další pekařské výrobky. Na pult jde pečivo čerstvé přímo z pece a často nemá ani čas vychladnout – takový je o něj mezi frýdlantskými zákazníky zájem. Stejný zájem je i o masné výrobky. V řeznické dílně žáci vyrábějí ve Frýdlantu i okolí vyhlášenou školní sekanou, ale i další laskominy jako jsou jitrničky, jelítka, tlačenka, uzené maso nebo školní klobásy.
Sortiment školních výrobků v prodejně doplňují různé saláty a jiné potravinářské zboží od externích dodavatelů, takže si tu každý zákazník jistě vybere. Dobrou chuť!

Učební obory ve školní prodejně 

Získali jsme titul Regionální potravina Libereckého kraje

Učňovské housky

Školní polokonzerva

Školní víno

Školní pivo

ŠKOLNÍ PRODEJNA

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít