Všechno je v marmeládě! 🍓🍊🍋
Představte si, že na své ranní palačince ochutnáte neodolatelný mix sladké příchutě, která vás okamžitě přenese do exotického světa plného vůní a chutí. To je magie, kterou přináší naše školní marmelády.
V sobotním podvečeru se v kulturním domě v Kunraticích uskutečnilo vyvrcholení jedné z největších marmeládových soutěží ve střední Evropě, Kunratická Jamparáda. A víte co? Naše školní marmelády dosáhly úspěchu, který nás naplnil obrovskou radostí!
481 vzorků marmelád bylo posláno z měst a obcí z celé republiky, a mezi nimi se na předních místech objevily také naše! V kategorii Mango jsme získali 1. místo (žáci ubytovaní v domově mládeže), v kategorii Exotika 2. místo a v kategorii Kiwi 3. místo (žáci učebního oboru Kuchař-číšník). Těžko byste hledali chutnější marmelády.
Za tímto úspěchem stojí naši talentovaní žáci z učebního oboru Kuchař-číšník a jejich učitelka Karin Tůmová, stejně jako naši žáci ubytovaní v domově mládeže pod vedením vychovatelky Hany Stejskalové.
Všem patří obrovské poděkování. Díky jejich nadšení a odhodlání jsme se mohli radovat z tohoto úspěchu. Tímto chceme všechny podpořit, aby se nezdráhali experimentovat s chutěmi a výrobou marmelád. Kdo ví, třeba právě vaše marmeláda bude příště tou, která odnese první místo?