ŘEMESLA NEJSOU OUT

Více o akci

20. 9. 2023
9:30 – 16:00
náměstí Dr. E. Beneše Liberec
slavnostní zahájení v 10:00
praktické ukázky řemesel

Akce s názvem Řemesla nejsou OUT si dávají za cíl ukázat obory, které na trhu práce scházejí.
O tom, že řemesla stále ještě nevyšla z módy, přesvědčí pravidelná výstava, která probíhá v měsíci září na libereckém náměstí Dr. E. Beneše. Společný projekt Střední odborné školy Liberec (Jablonecká), Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant a Střední školy Kateřinky Vám nabízí zábavu na celý den.
Naše škola zde prezentuje obory: Kuchař – číšník, Pekař, Prodavač, Zahradník, Zpracovatel dřeva, Lesní mechanizátor, Opravář zemědělských strojů, Zemědělec-farmář, Strojní mechanik, Zedník a Agropodnikání.

Fotogalerie z akce

Prezentované obory na akci

Odkaz na externí fotogalerii

Řemeslo není OUT

Řemesla nejsou OUT

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít