Předávání výučních listů proběhlo v síni frýdlantské radnice se vší parádou.
Frýdlant, 18. června 2024 – Dnes se v obřadní síni frýdlantské radnice konalo slavnostní předávání výučních listů absolventům Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant. Celkem 54 absolventů si převzalo výuční listy v oborech Kuchař-číšník, Pekař, Lesní mechanizátor, Opravář zemědělských strojů, Zpracovatel dřeva, Strojní mechanik, Zemědělec-farmář, Řezník-uzenář, Zahradník, Strojírenské práce a Potravinářská výroba. Pět z nich dosáhlo vynikajících výsledků a závěrečné zkoušky složilo s vyznamenáním.
Slavnostní atmosféru podtrhla přítomnost hostů, mezi nimiž nechyběli starosta města Frýdlant, pedagogové, rodiče a přátelé absolventů.
Všem absolventům k získání výučního listu gratulujeme a přejeme jim hodně štěstí v jejich dalším profesním životě. Věříme, že znalosti a dovednosti, které si během studia osvojili, jim pomohou najít uplatnění na trhu práce.
Předávání výučních listů je pro absolventy i jejich rodiče významným milníkem. Znamená to završení náročného studia a zároveň otevírá dveře do světa práce. Absolventi nyní mají před sebou mnoho možností – ať už se rozhodnou nastoupit do zaměstnání, pokračovat v dalším studiu nebo se vydat na cestu za poznáním.
Přejeme všem absolventům hodně štěstí a děkujeme jim za jejich přínos pro dobrou pověst školy!
Autor fotografií: Frýdlant
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít