Chcete-li mít v životě úspěch, je dobré jít vlastní cestou. Věděli jste, že příležitost k tomu nabízí Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant? 🌳
Jde o školu, která je Fakultní školou Technické Univerzity Liberec a Cvičnou školou České Zemědělské Univerzity Praha. A co je nejlepší? Je jedinou střední školou v České republice, která poskytuje dokončení základního vzdělání. 💪
Nabízí studijní obory zakončené maturitní zkouškou pro ty, kteří touží po hlubších znalostech, učební obory zakončené závěrečnou zkouškou pro ty, kdo se chtějí rychleji dostat do praxe, a nástavbové studium zakončené maturitní zkouškou pro ty, kteří touží po dovednostech nad rámec středoškolského vzdělání. 🎓
A to není všechno! Škola disponuje školní prodejnou, pekárnou, řeznickou dílnou, domovem mládeže, školní jídelnou, dvěma tělocvičnami, venkovním hřištěm s umělým povrchem, workoutovým hřištěm, profesionální meteorologickou stanicí napojenou na ČHMÚ, bolidovou stanicí napojenou na Astronomický Ústav, naučnou zemědělskou stezkou, školní farmou, školními pozemky, hospodářskými zvířaty, dvěma chemickými laboratořemi, autoškolou, svářečskou školou, horninovou expozicí, přírodním amfiteátrem, kruhovou učebnou, školním autoservisem, skleníky, včelnicí, cvičnou veterinární ordinací, pitevnou, cvičnou kuchyní, expozicí zájmového chovu, bylinkovou expozicí, ornitologickou expozicí, chmelnicí, vinicí a ovocným sadem. 🌱
Jestli jste dosud váhali, která cesta je pro vás tou správnou, možná je právě tady odpověď. Ať už jste milovníci přírody, chcete rozvíjet své manuální dovednosti nebo toužíte po vzdělání, které vám otevře dveře do světa, škola vám to všechno nabízí.✨

Pokud vás tento příspěvek zaujal nebo znáte někoho, komu by mohla škola pomoci najít svou cestu, sdílejte. Děkujeme 🙂.

Pátek 12. 01. 2024     10.00 – 16.00 hod.
Sobota 13. 01. 2024   8.30 – 13.00 hod.

 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít