OTEVÍRÁNÍ JARA 2024: Marušce Košteynové patří skvělé 3. místo!

S velkou radostí oznamujeme, že naše žákyně Maruška Košteynová získala krásné 3. místo v prestižní soutěži žáků zahradnických škol OTEVÍRÁNÍ JARA 2024, která se konala v pátek 12. dubna. Do soutěže se sjelo celkem 11 zahradnických škol z celé České republiky, aby předvedly svůj talent a zručnost v oboru floristiky.

Letošní ročník soutěže se nesl v duchu Rok české hudby. Soutěžící museli ztvárnit hudbu ve svých květinových aranžmá, a to v rámci tří disciplín:

  • Tvorba kytice: V této disciplíně museli žáci vytvořit kytici, která by odrážela atmosféru vybrané české písně.
  • Floralbox koš: Zde měli za úkol vytvořit květinový koš s motivem hudebního nástroje.
  • Poznávačka rostlinného materiálu: V neposlední řadě museli žáci prokázat své znalosti rostlin rozpoznáním co největšího počtu druhů květin a zeleně.

Maruška předvedla ve všech disciplínách vynikající výkon a porotu uchvátila svou kreativitou, technickou zručností a smyslem pro detail. Její aranžmá byla originální, propracovaná a dokonale vystihovala zadané téma.

Gratulujeme Marušce k tomuto skvělému úspěchu a děkujeme jí za skvělou reprezentaci naší školy!

Otevření Jara je prestižní soutěží, která každoročně oceňuje ty nejlepší mladé floristy z celé České republiky. Účast v této soutěži je pro žáky skvělou příležitostí, jak zdokonalit své floristické dovednosti, získat cenné zkušenosti a porovnat se s konkurencí z jiných škol.

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít