S obrovskou radostí vám oznamujeme, že jsme se opět posunuli o krok blíže k realizaci dlouho očekávaného projektu výstavby nového zázemí pro učební obory Lesní mechanizátor, Zpracovatel dřeva, přístřešek pro vozový park, sušárny dřeva a manipulační plochu pro nácvik s motorovou pilou v areálu Bělíkova, tzv. Etapa A.
Tento významný krok se uskuteční díky doručení schváleného stavebního povolení k projektu, což nám umožňuje přistoupit k finální kompletaci veškeré potřebné dokumentace. Po více než šestnácti měsících intenzivního úsilí a péče, kterou jsme věnovali kompletaci projektu a vyjadřování se k nové stavbě zázemí, se naše vize stává realitou.
Příprava tohoto projektu byla skutečnou výzvou, která zahrnovala nespočet konzultací, schůzek, a vyjednávání s různými odborníky a úřady. Každý krok na této cestě byl provázen pečlivým plánováním a koordinací mezi všemi zainteresovanými stranami. S odstupem času můžeme s hrdostí říci, že naše úsilí nebylo marné.
Výstavba nového zázemí pro učební obory Lesní mechanizátor a Zpracovatel dřeva přinese nesmírné výhody nejen našim žákům, ale také celému regionu. Moderní a dobře vybavené zázemí umožní žákům získat praktické dovednosti a zkušenosti, které jsou nezbytné pro jejich budoucí kariéru. Přístřešek pro vozový park zajistí, že naše stroje a vybavení budou chráněny před nepříznivými povětrnostními podmínkami, což prodlouží jejich životnost a sníží náklady na údržbu. Sušárny dřeva nám umožní efektivně zpracovávat a uchovávat dřevěný materiál, což zvýší kvalitu našich výrobků a usnadní práci našim žákům. Manipulační plocha pro nácvik s motorovou pilou bude klíčovým prvkem pro praktický výcvik, který umožní žákům získat potřebné dovednosti a sebevědomí při práci s motorovou pilou.
Věříme, že toto nové zázemí přispěje k rozvoji odborného vzdělávání v našem regionu a napomůže k výchově kvalifikovaných a schopných odborníků, kteří budou připraveni čelit výzvám současného pracovního trhu.
S radostí sledujeme, jak se naše vize stává skutečností a těšíme se na den, kdy budeme moci slavnostně otevřít nové zázemí a přivítat první žáky v nových prostorách.
Děkujeme všem, kteří pracují na tomto projektu a přispěli k jeho úspěšnému posunu vpřed. Vaše podpora a spolupráce byla neocenitelná a bez vás bychom tohoto milníku nikdy nedosáhli.
Rozpočet na výstavbu dílen a zázemí: 43 mil. bez DPH.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít