Pokud jste z nějakého důvodu zmeškali tuhle show, máte šanci to napravit. Ale než vám prozradíme, jak, dovolte sdílet pár perliček z toho, co se událo!

Nejprve – školní kavárna. Kdo by si myslel, že matematika a káva jdou tak dobře dohromady? Naše školní kavárna v areálu Bělíkova se stala hitem! Jaký byl nejžádanější nápoj? Matematikacino – dvě dávky espressa pro ty, kdo potřebují rychle spočítat své šance v životě.

Nemůžeme zapomenout na naše učitele – ty, kteří vám dokážou vysvětlit i kvantovou fyziku tak, že by ji pochopila i vaše babička. Dnes byli v plné parádě, s úsměvy, které by osvětlily i nejtemnější rohy algebraických rovnic.
 
🥞 258 palačinek – Ano, čtete správně. Nebyly to žádné obyčejné palačinky. Každá byla naložena láskou, posypaná tajným kořením školního ducha a servírována s přehledem, který by konkuroval i nejlepším kuchařům.

☕ 204 šálků kávy – Kdo by to byl řekl, že školní kavárna může soutěžit s podniky v centru města? Naše káva nebyla jen tak ledajaká. Byla to směsice povzbuzení, povídání a perfektního mléčného vzoru na vrchu.

😄 Milion úsměvů – A ne, tohle není přehnané číslo. Každý úsměv byl výsledkem setkání starých přátel, nadšených rodičů a nadějných uchazečů, kteří se přišli podívat, co naše škola nabízí.

🤝 Přátelská atmosféra – To je to, co všechno spojuje. Nebyla to jen školní akce. Byl to festival komunity, kde se každý cítil jako doma.

A víte co? Rodiče a uchazeči to ocenili. Jejich slova pochvaly zněla jako hudba našim uším a dala nám vědět, že všechna ta práce stála za to.

Ale nejlepší na tom všem? Už se nemůžeme dočkat, až to celé zopakujeme! Takže jestli jste přišli, děkujeme. A jestli jste nás minuli, nezoufejte – příště bude vaše šance ochutnat tu atmosféru (a samozřejmě palačinky).

Těšíme se na Vás 12. ledna od 10.00 hod. do 16.00 hod. a 13. ledna od 8.30 do 13.00 hod.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě Dnů otevřených dveří – bez našich žáků a zaměstnanců by to nebylo ono. 👏
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít