Zažili jste někdy, když se na vás z nebe snáší „11,8 milionů korun“ jako padající jablka z jabloně? Ne? Tak my na naší škole ano! 👀
Ve středu nás navštívil Miroslav Skřivánek náměstek ministra zemědělství v doprovodu Václava Židka – radní Libereckého kraje. A proč si myslet, že se jedná o nějakou oficiální inspekci? Byla to spíše taková přátelská prohlídka našeho „zemědělského a potravinářského království“. A víte, co bylo na tom nejlepší? Ocenil, jak jsme dokázali proměnit ty zlaté korunky, které nám Ministerstvo zemědělství České republiky tak štědře poskytlo, ve skutečný zázrak pro naše zemědělské obory!
Díky těmto 11,8 milionům korun jsme zatraktivnili výuku Agropodnikání, Zemědělec-farmář a Veterinářství. A co si budeme povídat, za takový zázrak by se nestydělo ani pár alchymistů ze středověku!
Samozřejmě, můžeme se ohánět čísly a statistikami, ale co nám to říká? To, že se nám podařilo posunout výuku našich zemědělských oborů na úplně novou úroveň. A víte, co je na tom nejlepší? Náš výsledek: zvýšený zájem o studium v těchto oborech. Protože když je výuka zábavná, je i studium o to lepší!
Věříme, že budeme v tomto projektu pokračovat. Protože každý z nás potřebuje trochu toho „kouzla“ v životě, že?
 
 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít