Absolventi Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant si převzali maturitní vysvědčení v krásných prostorách obřadní síně frýdlantské radnice. V pátek 26. května 2023 si v ní ve společnosti svých blízkých a rodinných příslušníků a také kantorů školy převzalo maturitní vysvědčení 23 absolventů studijních oborů Sociální činnost, Obchodní akademie a Veterinářství, nástavbového studia Podnikání a dálkového nástavbového studia Sociální činnost. To vše za přítomnosti starosty Frýdlantu Ing. Dana Ramzera a ředitele SŠHL Frýdlant, Ing. Miroslava Kudrny. 

Gratulujeme všem studentům, kteří maturitu úspěšně zvládli. Neměli lehkou situaci, protože část výuky se musela v době covidové epidemie zvládnou online a studenti na tu dobu nevzpomínají rádi. I proto máte náš obdiv, že jste vše ustáli a došli až k maturitě.

Všem studentům přejeme šťastné vykročení do dalšího života. 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít