Maturanti si v obřadní síni radnice převzali maturitní vysvědčení.
V pondělí 27. května 2024 se v obřadní síni frýdlantské radnice konala slavnostní událost – předávání maturitních vysvědčení absolventům Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant. Celkem 38 studentů z oborů Sociální činnost, Obchodní akademie, Podnikání, Veterinářství a Agropodnikání si v tento slavnostní den převzalo z rukou svých třídních učitelů zasloužené maturitní vysvědčení.
Slavnostního aktu se zúčastnili nejen samotní maturanti a jejich rodinní příslušníci, ale také starosta Frýdlantu Dan Ramzer, ředitel školy a pedagogové, kteří žáky k maturitě dovedli. Všichni přítomní jim popřáli mnoho štěstí a úspěchů v jejich dalších životních krocích.
Kromě maturitního vysvědčení si absolventi odnesli i pamětní listy města Frýdlant a školy. Tyto listy jim budou sloužit jako připomínka na bezstarostné studentské časy a na důležitý životní milník, kterým je dosažení maturity.
Předávání maturitních vysvědčení je vždy dojemnou událostí, která symbolizuje ukončení jedné životní etapy a otevírá dveře k novým výzvám. Přejeme všem absolventům naší školy, aby se jim v dalším studiu i profesním životě dařilo co nejlépe a aby dokázali plně zúročit znalosti a dovednosti, které na škole získali.
Autor fotografií: město Frýdlant

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít