Lyžařský výcvik v Harrachově: I bez sněhu zábava a poznání.
Přes nepříznivé sněhové podmínky se žáci prvních ročníků vydali na lyžařský výcvik do Harrachova. Lyžařský výcvik jsme pojali trošku netradičně a zaměřili se i na turistické poznávání krásy Krkonoš.
Sluníčko nám přálo a nálada byla výborná. I bez lyží jsme si užili spoustu zábavy a her. Hlavním cílem lyžařského výcviku bylo kromě sportu také budování harmonie mezi žáky a učiteli. Společné aktivity a výlety nám pomohly se lépe poznat a vytvořit si pevnější přátelství.
Lyžařský výcvik jsme si užili, i když neprobíhal tak, jak jsme si původně představovali. Získali jsme cenné zkušenosti, poznali krásy Krkonoš a utužili kolektiv. Za rok se do hor rádi vrátíme, tentokrát snad už s lyžemi na nohou.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít