Kdo se bojí požádat, nikdy nezjistí, zda by uspěl 🚜.
Ve čtvrtek 29. června dorazil nový traktor značky STEYR Tractors, a to díky projektu Ministerstva zemědělství České republiky – COP (Centra Odborné Přípravy). Traktory STEYR jsou synonymem kvality a vysokého stupně zpracování, a proto právem můžeme STEYR nazývat prémiovou značkou. Za šest let trvání projektu COP škola získala pro výuku žáků oborů Zemědělec – farmář a Agropodnikání novou zemědělskou mechanizaci v hodnotě více než 11 milionů korun.
 
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít