Harmonizační pobyt 2024/2025: Informace o harmonizačních dnech pro studijní obory

Vážení žáci a zákonní zástupci,

s potěšením Vám oznamujeme, že žáci prvních ročníků našich studijních oborů se ve dnech 4. – 6. září 2024 zúčastní harmonizačního pobytu. Tento pobyt je skvělou příležitostí pro nové žáky, aby se vzájemně seznámili, stmelili kolektiv a připravili se na nadcházející školní rok.

Detaily akce

• Termín: 4. – 6. září 2024
  • Místo: Kemp Zátiší, Břevniště 6, 471 28 Hamr na Jezeře
  • Odjezd: 4. září 2024 ve 13:00 od školy
  • Návrat: 6. září 2024 v 11:30 ke škole

Náklady

Každý žák přispívá částkou 500 Kč. Zbytek nákladů je hrazen z projektu školy (Národní Plán Obnovy), což umožňuje snížit finanční zátěž pro rodiny našich žáků.

Důležité informace

Podrobné informace o harmonizačním pobytu byly zaslány v informačním dopise k nástupu ke studiu. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.
Kontaktní osoba: Ing. Barbora Kracíková, barbora.kracikova@sshlfrydlant.cz

Program Harmonizačních dnů

Harmonizační dny jsou naplněny různorodými aktivitami, které podporují týmovou spolupráci, rozvíjejí komunikační dovednosti a posilují vzájemné vztahy mezi žáky. Program zahrnuje sportovní aktivity, týmové hry, kreativní dílny a mnoho dalších zábavných činností, které napomáhají k rychlému a příjemnému začlenění do školního kolektivu.

Těšíme se na společně strávený čas a věříme, že harmonizační pobyt přispěje k vytvoření přátelské a pozitivní atmosféry na začátku nového školního roku.