GASTRODEN

Více o akci

Gastroden ve Frýdlantu opět zazářil!

V pátek 31. května se areál Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant proměnil v gastronomický ráj. Uskutečnil se zde již 4. ročník oblíbené akce Gastroden, která láká širokou veřejnost i milovníky dobrého jídla z celého regionu.
Návštěvníci se mohli těšit na pestrou nabídku stánků, které připravili samotní žáci, zaměstnanci a partneři školy. Všichni měli možnost ochutnat sladké dobroty, lahodnou kávu z kavárny, míchané koktejly, čerstvě upečené pečivo z pekárny, obědové menu i masné speciality z řeznické dílny. Pro ty nejodvážnější pak byl připraven test znalostí koření a pochutin, zemědělský kvíz či zábavné aktivity.
Hlavním cílem Gastrodne je ukázat široké veřejnosti, co se ve škole učí a jaký talent v sobě mají její žáci. Naši žáci dokáží velké věci a my se chceme jejich šikovností pochlubit.
Zároveň je to skvělá příležitost pro děti ze základních škol, aby se dozvěděly více o gastronomických oborech a případně si tak vybraly svou budoucí profesní cestu.
Kromě ochutnávek a zábavných aktivit byl pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. Děti si užily venkovní atrakce, zatímco dospělí si mohli vychutnat grilované speciality a posedět v příjemném prostředí. Některá vystoupení z Gastrodne dokonce vysílala v živém přenosu Česká televize.
Celý den se nesl v duchu pohody a dobré nálady. Návštěvníci byli nadšeni z bohaté nabídky a pochvalovali si šikovnost žáků i příjemnou atmosféru. Poděkování patří celému týmu žáků, všem zaměstnancům, sponzorům, partnerům a podporovatelům školy, kteří se na přípravě a organizaci akce podíleli. Díky nim se Gastroden opět stal velkým úspěchem a už teď se můžeme těšit na jeho další ročník!
Autor fotografií: Petr Bíma

Fotogalerie z akce

Reportáž z akce

Přehlídka potravinářských oborů 

Externí fotogalerie z akce

GASTRODEN 2020

Gastroden

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This