Gastroden ve Frýdlantu opět zazářil!
V pátek 31. května se areál Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant proměnil v gastronomický ráj. Uskutečnil se zde již 4. ročník oblíbené akce Gastroden, která láká širokou veřejnost i milovníky dobrého jídla z celého regionu.
Návštěvníci se mohli těšit na pestrou nabídku stánků, které připravili samotní žáci, zaměstnanci a partneři školy. Všichni měli možnost ochutnat sladké dobroty, lahodnou kávu z kavárny, míchané koktejly, čerstvě upečené pečivo z pekárny, obědové menu i masné speciality z řeznické dílny. Pro ty nejodvážnější pak byl připraven test znalostí koření a pochutin, zemědělský kvíz či zábavné aktivity.
Hlavním cílem Gastrodne je ukázat široké veřejnosti, co se ve škole učí a jaký talent v sobě mají její žáci. Naši žáci dokáží velké věci a my se chceme jejich šikovností pochlubit.
Zároveň je to skvělá příležitost pro děti ze základních škol, aby se dozvěděly více o gastronomických oborech a případně si tak vybraly svou budoucí profesní cestu.
Kromě ochutnávek a zábavných aktivit byl pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program. Děti si užily venkovní atrakce, zatímco dospělí si mohli vychutnat grilované speciality a posedět v příjemném prostředí. Některá vystoupení z Gastrodne dokonce vysílala v živém přenosu Česká televize.
Celý den se nesl v duchu pohody a dobré nálady. Návštěvníci byli nadšeni z bohaté nabídky a pochvalovali si šikovnost žáků i příjemnou atmosféru. Poděkování patří celému týmu žáků, všem zaměstnancům, sponzorům, partnerům a podporovatelům školy, kteří se na přípravě a organizaci akce podíleli. Díky nim se Gastroden opět stal velkým úspěchem a už teď se můžeme těšit na jeho další ročník!

Autor fotografií: Petr Bíma
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít