Gastroden nabídne dobré jídlo a pití a ukáže dovednosti žáků i profesionálů.
Čtvrtý ročník akce nazvané Gastroden uspořádá v pátek 31. května 2024 v prostorách v Bělíkově ulici Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant. Naše škola na této akci bude prezentovat dovednosti svých žáků v oboru gastronomie a připraví také bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Návštěvníci akce mohou ochutnávat nejrůznější výrobky školy, speciality šéfkuchařů nebo si vyzkoušet test znalostí koření a pochutin či motání housky.
Během Gastrodne mohou návštěvníci vidět práci žáků potravinářských oborů, jako je kuchař – číšník, pekař, prodavač, stravovací a ubytovací služby nebo řezník – uzenář.
Cílem akce je ukázat, co všechno zdejší žáci dovedou. Naši žáci dokáží velké věci a my se chceme jejich šikovností pochlubit. Zároveň pak dětem ze základních škol přiblížit, jakou práci ten který obor přináší, aby si mohly při budoucím hledání školy vybrat, co by jim vyhovovalo a jaká práce by je naplňovala.
Gastroden ale nebude jen o prezentaci žáků Střední školy hospodářské a lesnické. Přinese také kuchařské, pekařské a řeznické show, v doprovodném programu i soutěže pro děti i dospělé, dílnu květinové vazby a řadu ochutnávek. A také například prezentaci partnerů školy.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít