Frýdlantská škola hostila mladé traktoristy 🚜.

autor: Dub 28, 2022Škola0 komentářů

S letošním jarem se po dvouleté přestávce opět rozběhla oblastní kola jízdy zručnosti traktorem s přívěsem, kterou pořádá Zemědělský svaz ČR ve spolupráci s odbornými zemědělskými školami. Ve středu 27. dubna ve Střední hospodářské a lesnické škole ve Frýdlantu poměřilo své traktoristické dovednosti 17 závodníků z pěti škol v regionálním kole pro severočeskou oblast, tedy Ústecký kraj a Liberecký kraj. Jízdu zručnosti si přijeli vyzkoušet i chlapci z učiliště ve středočeském Hubálově, kteří skvěle zabodovali a obsadili první dvě místa, ale pro postup do finále musí svůj výkon potvrdit v regionálním kole pro středočeskou oblast.
Do celostátního finále jízdy zručnosti, které se bude konat 9. června v Poděbradech, se za severočeskou oblast ze třetího místa probojoval Matúš Širgel ze Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant, čtvrtý Dominik Paur z Gymnázia a SOŠ Podbořany a pátý Aleš Černý ze SOŠ technické a zahradnické Lovosice.
Všem závodníkům děkujeme za účast a skvělou reprezentaci, gratulujeme vítězům a držíme palce postupujícím do celostátního finále!

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít