Středeční den, 19. června 2024, byl pro školu velkým dnem. Z rukou náměstka hejtmana Libereckého kraje Zbyňka Miklíka převzala naše škola druhý elektromobil do své flotily. Po Opelu Combo (7 míst), který již měsíc slouží žákům a učitelům v rámci odborného výcviku, se tentokrát jedná o moderní Hyundai Kona. Kromě samotného elektromobilu se škola může těšit i na instalaci dobíjecí stanice v areálu Bělíkova. Ta by měla být hotová v nejbližší době. Celý projekt pořízení elektromobilů byl podpořen Státním fondem životního prostředí a Libereckým krajem. Děkujeme všem, kteří se na jeho realizaci podíleli. Jsme vděční za podporu, kterou jsme od obou institucí obdrželi. Díky ní můžeme našim žákům a učitelům nabídnout moderní a ekologické dopravní prostředky. Pořízení elektromobilů je dalším krokem Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant na cestě k udržitelnosti. Škola se tak aktivně hlásí k trendům šetrného nakládání s životním prostředím a ukazuje žákům, že i v jejich oboru má ekologie své místo.

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít