Ekologická olympiáda – krajské kolo ☘️
Ve dnech 19. a 20. dubna se konalo krajské kolo Ekologické olympiády, které prověřilo znalosti a dovednosti žáků z celého Libereckého kraje. Tříčlenné smíšené týmy se utkaly v náročných disciplínách, aby předvedly své hluboké pochopení problematiky životního prostředí a ochrany přírody.
Naši žáci obsadili čtvrté a páté místo! Své znalosti prezentovali před odbornou porotou složenou z pracovníků AOPK, Lesů ČR a krajského úřadu Libereckého kraje. Jejich prezentace prokázala nejen rozsáhlé znalosti, ale i kritické myšlení a schopnost řešit komplexní enviromentální problémy.
Za tímto úspěchem stojí nejen píle a talent žáků, ale i obětavá práce jejich pedagogů. Učitelka odborných předmětů Jana Šolcová Maglenová a učitel odborných předmětů Jaromír Kvasnička vedli žáky a pomohli jim rozvinout jejich zájem o ekologii a ochranu životního prostředí.
Říká se: „Sláva vítězům a čest poraženým“. V tomto případě ale můžeme s jistotou říci, že sláva a čest patří všem zúčastněným. Všichni žáci, kteří se do olympiády zapojili, ukázali, že jim záleží na ochraně životního prostředí a že jsou připraveni se aktivně zasazovat o jeho zlepšení.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít