Ekologická olympiáda – krajské kolo☘️

autor: Dub 24, 2023Škola0 komentářů

Ve dnech od 21. 4. do 22. 4. proběhlo krajské kolo Ekologické olympiády.
Soutěž byla určena pro tříčlenné smíšené týmy z Libereckého kraje. Své znalosti žáci prezentovali před odbornou porotou, která byla složena z pracovníků, AOPK, Lesů ČR krajského úřadu a Libereckého kraje. Naše družstva obsadila třetí a čtvrté místo. Na soutěž se žáci připravovali nejen během výuky, ale i ve svém volném čase o víkendech pod vedením učitelky odborných předmětů Jany Šolcové Maglenové a učitele odborných předmětů Jaromíra Kvasničky.

Říká se: „Sláva vítězům a čest poraženým“. V tomto případě patří sláva všem mladým lidem, kteří se dovedou dívat na krajinu nejen očima běžného návštěvníka, ale současně vidí problémy a dokáží je přesně formulovat a sami uvažují o cestě k jejich nápravě.

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít