Dnešní den byl bohatý na události, přičemž pozornost mířila na dopolední návštěvu hejtmana Libereckého kraje Martin Půta za doprovodu starosty města Frýdlant Dan Ramzer a místostarosty Jiří Stodůlka. Během své návštěvy si společně se starosty okolních obcí a měst prohlédl vybrané dílny, kovárnu a provoz 3D tiskárny. Zajímal se rovněž o rozvoj školy, připravované i probíhající projekty a další aktivity školy.
Bliny s limetovým cream freshem a uzeným lososem coby předkrm, hovězí vývar s masem, zeleninou a domácími nudlemi, vepřová panenka ve slaninovém kabátku na hříbkové omáčce s gratinovanými brambory jako hlavní chod a dezert v podobě piškotové rolady s překvapením spolu s kávou – to bylo slavnostní menu, které pro hejtmana Libereckého kraje a starosty okolních obcí a měst připravili a servírovali žáci učebního oboru Kuchař-číšník.
Z areálu Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant se hejtman Libereckého kraje Martin Půta, který je ve Frýdlantu na hejtmanském dni, vydal spolu se starostou města Danem Ramzerem, místostarostou Jiřím Stodůlkou a ředitelem školy Miroslavem Kudrnou do Pivovaru Albrecht. Společně tam spolu s majitelem Markem Vávrou slavnostně narazili a ochutnali letošní školní piva Hospodář (12°) a Čeledín (11°), která jsou uvařena z chmele, který všichni spolu s žáky a pedagogy školy česali začátkem září na školní naučné zemědělské stezce.
 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít