Den plný sportu a zábavy.
Konec školního roku se nezadržitelně blíží a s ním i čas na rozloučení se spolužáky a oslavy nadcházejících prázdnin. Proto jsme se rozhodli uspořádat pro naše žáky sportovní den plný zábavy a pohybu.
Využili jsme krásné počasí a areál školy se proměnil v hřiště plné sportovních aktivit. Žáci si mohli zahrát fotbal, volejbal, florbal a mnoho dalších her. Nechyběly ani zábavné soutěže a disciplíny, které prověřily šikovnost a týmového ducha žáků.
Atmosféra byla úžasná! Všichni si sportovní den užili a odcházeli domů příjemně unavení, ale s úsměvem na tváři. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v galerii.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se na organizaci sportovního dne podíleli, ať už se jednalo o pedagogy, kteří zajišťovali jednotlivé disciplíny, nebo o žáky, kteří pomohli s přípravami a úklidem.
Věříme, že si sportovní den užili všichni a že se stal příjemnou tečkou za tímto školním rokem.

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít