Nový školní rok jsme letos slavnostně zahájili v prostorách naučné zemědělské stezky. Za účasti Václava Židka – radní Libereckého kraje, kompletního pedagogického sboru, ale především před zraky rodičů a známých jsme přivítali žáky, pro které byl dnešní den opravdovým svátkem. Po slavnostním zahájení a tradičního úvodního rituálu ve třídách následovalo chmelobraní, které se už pošesté odehrálo v prostorách naučné zemědělské stezky. Vedle zástupců školy, hejtmana Libereckého kraje Martina Půty, náměstka hejtmana Libereckého kraje Jiřího Čeřovského a Pivovaru Albrecht, nechyběli ani starosta města Frýdlant Dan Ramzer a místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka. Z chmele, který byl očesán z odrůdy poloraný žatecký červeňák, nechá naše škola v pivovaru Albrecht uvařit opět školní pivo. Stejně jako loni dvanáctistupňového frýdlantského Hospodáře a jedenáctistupňového frýdlantského Čeledína. Celý den probíhal před kamerou České televize.

Všem žákům přejeme, aby pro ně letošní školní rok byl úspěšný a stal se dobrým stavebním kamenem pro jejich vzdělání.

Liberecký deník – článek 

Město Frýdlant – článek 

 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít