Anička Šámalová slaví skvělý úspěch v olympiádě z angličtiny!
 
Anička Šámalová, talentovaná žákyně studijního oboru Ekologie a životní prostředí, se může pochlubit fantastickým výsledkem v krajském kole Olympiády v anglickém jazyce. Po suverénním vítězství ve školním kole se Anička probojovala do krajského kola, kde se utkala s těmi nejlepšími žáky z celého regionu.
V nabité konkurenci si Anička vedla bravurně a obsadila vynikající 3. místo. Na vysněný postup do celostátního finále jí chybělo pouhých 7 bodů. I tak se jedná o úžasný úspěch, který svědčí o Aniččině píli, talentu a jazykových dovednostech.
Gratulujeme Aničce k tomuto skvělému výsledku a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít