V pátek 3. 3. 2023 se uskutečnil  absolventský ples učebních oborů. Prostory kulturního domu Koruna se během pár hodin proměnily v překrásný sál a předsálí a těsně po 20. hodině byl ples slavnostně zahájen. Úžasnou dávku skvělé muziky nám nabídlo Duo Cara, jež se těší velké popularitě. V průběhu večera jsme viděli  nádherná předtančení. 

Na parketu to žilo po celý večer. Tancovali dospělí, žáci, učitelé, prostě všichni zúčastnění. Svým vystoupením nás potěšily i naši žáci.

I po půlnoci se tančilo a zábava byla v plním proudu. Moc děkujeme všem účinkujícím, jejichž profesionality si velice vážíme, a všem žákům a rodičům za hojnou účast a navození skvělé atmosféry. Doufáme, že jste si ples užili stejně jako my, bylo to skutečně překrásné, a máme dlouho na co vzpomínat. 

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít