Žáci oborů Sociální činnost a Pečovatelské služby se zapojili do interaktivního programu, který přinesl nové zkušenosti a radostné chvíle. V průběhu 16. Týdne sociálních služeb se uskutečnila sportovní akce „Boccia u nás v dílnách“ v Domově Raspenava. Žáci naší školy obohatili první ročník tohoto setkání o sportovní a tvořivé aktivity, které připravili pod vedením  Mgr. Evy Štrosnerové a Mgr. Pavly Sedláčkové. Akce proběhla ve skvělé atmosféře, počasí nám přálo a soutěžili jsme dokonce i proti týmu pedagogického doprovodu. Společně jsme si den užili a těšíme se na další setkání příští rok!

V České republice působí více než 2160 poskytovatelů sociálních služeb, kteří své služby poskytují přibližně 700 000 klientům. Pracují zde desetitisíce zaměstnanců, kteří pomáhají řešit jejich nepříznivou sociální situaci formou, která zaručuje zachování lidské důstojnosti, ctí individuální potřeby a posiluje schopnost začleňování do společnosti v přirozeném sociálním prostředí.