Gastroden 2021

202126únor9:00 dopoledne3:00 odpoledneGastroden 20219:00 dopoledne - 3:00 odpoledne(GMT-11:00)

Téma: OD ZRNA K VOŇAVÉMU PEČIVU

• Název akce: Gastroden 2021 –  OD ZRNA K VOŇAVÉMU PEČIVU
  • Místo konání:  ŠKOLNÍ JÍDELNA FRÝDLANT + KONGRESOVÝ SÁL – DOMOV MLÁDEŽE FRÝDLANT
  • Termín konání: PÁTEK 26.2.2021
  • Několik slov charakterizujících akci:

Cílem akce je představit gastronomické obory, které nabízí SŠHL Frýdlant široké veřejnosti a žákům základních škol frýdlantského výběžku. Předvést šikovnost našich žáků a také dát možnost návštěvníkům vyzkoušet si, jak vzniká oblíbené pečivo nebo vyhledávaná uzenina z naší produkce. Návštěvníci mají možnost naše výrobky nejen zakoupit, ale také si je zkusit sami vyrobit. Dále mohou zhlédnout kuchařskou show, naučit se skládat ubrousky na slavnostně prostřený stůl nebo si vlastní slavnostní tabuli prostřít. A k tomu ochutnat speciality uvařené šéfkuchařem a žáky oboru kuchař-číšník nebo kávu z naší školní kavárny. Na Gastrodnu nechybí ani soutěže pro veřejnost související s jídlem, například strouhání jablka na čas nebo senzorické poznávání druhů koření.

(Pátek) 9:00 dopoledne - 3:00 odpoledne(GMT-11:00)