Chci pracovat v lese

Svatohubertské slavnosti 2023

Prý je každá tradice pouze tak silná, jak jsou silní lidé, kteří ji udržují. A pokud je to pravda, pak tradiční Svatohubertské slavnosti ve Frýdlantě ukázaly, jak silná může být naše společnost, když se spojí kolem něčeho, co jí leží na srdci. Frýdlant tento pátek...

Modernizace odborné učebny

V rámci plnění dlouhodobé koncepce školy se nám podařilo zmodernizovat odbornou učebnu zemědělských předmětů, která se nachází na pracovišti Zámecká. Cílem modernizace bylo zvýšit atraktivitu výuky pro stávající i potenciální žáky a zvýšit kvalitu výuky. Úplný...

Maturitní zkouška – Jaro 2023

Užitečné odkazy Výsledkový portál žáka Účelem výsledkového portálu žáka je poskytnout maturantům vybrané výsledkové dokumenty společné části maturitní zkoušky. Výsledkový portál žáka je založen na principu jednoznačné registrace a autentizace žáka a jeho souhlasu se...

Vánoční akademie 2022

Poslední školní den v kalendářním roce 2022 jsme strávili společně na druhém ročníku Vánoční akademie. Tu naše škola pořádala poprvé v roce 2019, pak jsme si museli dát kvůli covidovým opatřením dva roky přestávku. Teď jsme se k ní ale vrátili s plnou parádou. V...

Veselé Vánoce a hodně osobních a pracovních úspěchů v roce 2023

Přejeme všem žákům a zaměstnancům školy klidné prožití svátků vánočních a především hodně zdraví v roce 2023. SŠHL Frýdlant   Úplný název školy: Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Adresa: Bělíkova 1387, 464 01...

Stavba včelína

Probíhá stavba včelína, a to svépomocí. Žáci učebního oboru Zpracovatel dřeva, Zednické práce a Lesní mechanizátor provedli skvělou práci . Vznikla tak další základna pro smysluplnou mimoškolní aktivitu žáků. Všichni, kteří procházejí naším areálem školní farmy, se o...

Odborná způsobilost pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin I. a II. stupně

Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant,Bělíkova 1387, příspěvková organizace pořádá na základě pověření MZe ČR č.j. 15115/2022 – MZE – 13133 Odborný kurz Osvědčení I. stupně Pokud v rámci svých profesních činností aplikujete přípravky ručně, či jako obsluha...

Vánoční setkání se zaměstnanci

V pátek 9. prosince se uskutečnilo vánoční setkání se zaměstnanci školy. Děkujeme za prostory Pivovaru Albrecht a cateringové služby Restaurace Dělňák - Nové Město pod Smrkem. Autor fotografií: Petr Bíma, freedlantsko.eu [ngg src="galleries" ids="142"...

Vánoční cukroví

  Pokud nemáte čas či chuť si upéct vlastní vánoční cukroví, tak možná využijete nabídky naší školy. Jako každý rok jsme připravili cukroví pečeného z másla dle osvědčených receptur. Zastavte se ve školní prodejně . [ngg src="galleries" ids="140"...

Spolupracujeme s těmi nejlepšími

  V pátek 9. prosince navštívili žáci učebního oboru Řezník-uzenář společnost Prominent CZ - krůtí speciality, kde se pod vedením odborného instruktora učili bourat a porcovat krůty.Děkujeme panu Lerochovi za čas, který nám věnoval. Pojď studovat obor...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít