Chci pracovat v lese

Nový kurz k získání základního vzdělání má své první absolventy

Ve školním roce 2021/2022 proběhl na Střední škole hospodářské a lesnické Frýdlant pilotní projekt kurzu ukončení základního vzdělání pro mladistvé i dospělé, kteří skončili základní školu v nižším než devátém ročníku a neměli tak ukončené základní vzdělání. Jde o...

Kandidáti do školské rady

Volební komise jmenovaná ředitelem Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant, příspěvková organizace podle ustanovení čl. 6 Volebního řádu pro volby do školských rad přijatého usnesením Rady Libereckého kraje č. 160/15/RK ze dne 10. 2. 2015, oznamuje, že za...

Žáci se věnují údržbě golfového hřiště, sekání trávy a hraní golfu

Málokterý žák, který studuje střední školu, může říct, že se učí udržovat golfová hřiště, sekat trávu a hrát golf v Ypsilon Golf Liberec, tak jako naši žáci učebních oborů Zahradník a Zemědělec-farmář. Po skončení studia se z nich třeba stanou greenkeepeři na některém...

Změna ceny ubytování a stravného od 1. 9. 2022

Oznámení změny ceny ubytování a stravného s účinností od 1. září 2022 Stávající ceny stravného, platné od roku 2018, nezohledňují aktuální vývoj cen potravin. Z důvodu růstu cen energií a potravin v měsících roku 2022 a očekávanému dalšímu nárůstu cen, rozhodl ředitel...

Vyhlášení 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023

Ředitel školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2022/2023 na studijní obory, učební obory a nástavbové studium. Přihlášky posílejte na adresu školy: Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant, Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant nebo doručte osobně do...

Gastroden 2022

V pátek 6. května se areál naší školy na pracovišti Bělíkova opět zaplnil spoustou návštěvníků. Žáci a zaměstnanci školy  pro veřejnost připravili velkou další akci - Gastroden, na kterém se prezentovaly především potravinářské obory. Návštěvníky čekal...

Senioři z Frýdlantu a Hodkovic ukončili promocí Univerzitu třetího věku

V nádherných historických prostorách Rytířského sálu hradu a zámku Frýdlant se ve středu 4. května 2022 uskutečnila slavnostní promoce padesáti seniorských studentů Virtuální univerzity třetího věku. Pamětní list za úspěšné dokončení tříletého studia si z rukou...

Stupínková učebna

Vedle všech rekonstrukcí, které probíhají na naší škole, se komplexní rekonstrukce dočkala posluchárna, která se nachází na pracovišti Zámecká.Kaskádovitě uspořádaná posluchárna bude sloužit nejen k výuce, ale také při soutěžích, projektových dnech a slavnostních...

Přehlídka odborných dovedností oboru řezník-uzenář

Ve dnech 27. 4. a 28. 4. proběhl 14. ročník Přehlídky odborných dovedností oboru řezník - uzenář ve Valašském Meziříčí. Přehlídky se účastnilo dvanáct 2členných týmů z 11 škol z celé České republiky. Soutěžilo se v dovednostech kostění, vařená výroba, regionální...

Navštívili jsme Národní muzeum a Národní divadlo

Za více jak 200 let Národní muzeum zažilo čtyři císaře a jedenáct prezidentů, monarchii, demokracii i totalitu. Ve čtvrtek 28. dubna jsme si naopak muzeum zažili my, žáci tříd AP2 a VE2. Do Prahy jsme se vydali za poznáním. Naším cílem byla historická budova Národního...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít