Chci pracovat v lese

Elektromobily a dobíjecí stanice

Liberecký kraj plánuje velkou investici do elektromobility . Naše škola získá dva elektromobily (osobní automobil a vícemístný osobní vůz) a nabíjecí stanici v celkové hodnotě 2.5 mil. Kč. Postupně se ve školním autoparku objeví vozidla na elektrický pohon. V tuto...

Slavnostním naražením sudů odstartoval prodej školních piv

Svatý Václav je patronem českého piva už od dob Karla IV. Snad i z těchto dob se zachovalo žehnání sládka. Když se přidávají ve spilce do piva kvasnice, říká se „Dej Bůh štěstí!“ Slavnostním naražením sudů odstartoval ve středu 28. září 2022, v pivovaru Albrecht...

Setkání s výchovnými poradci

  Naše škola hostila setkání s výchovnými poradci. Společné setkání s výchovnými poradci z Libereckého kraje připravila Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant na pondělí 26. září. Školu navštívilo spolu s představiteli školského odboru Libereckého kraje 16...

Harmonizační pobyt

  Začátek školního roku je na mnohých školách spojen s harmonizačními pobyty. Po prvních dnech ve škole, během kterých jsme se všichni seznamovali s organizačními záležitostmi, jsme měli možnost vyrazit na „harmonizák“. Ve středu 21. září se třídní kolektivy...

ŘEMESLA NEJSOU OUT

Ve středu 21. 9. 2022 jsme se účastnili již tradiční akce ŘEMESLA NEJSOU OUT, která se konala na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci od 9.30 hod. Probíhaly zde praktické ukázky řemesel a módní přehlídky. „Řemesla“ zorganizovaly a pořádaly Škola Kateřinky, Střední škola...

Titul mistra ČR ve Stihl Timbersportu si odnesl Martin Roušal

Nejlepší sportovní dřevorubci z celé republiky svedli v sobotu 17. září před očima stovek diváků boj o titul mistra republiky. Dvanáct nejlepších sportovních dřevorubců změřilo na pódiu své síly v šesti disciplínách a to v přesekání kmene z prkna ve výšce, řezání...

Z vlastní sklizně nabízíme k prodeji

  Brambory - cena 12,- Kč/kg. Možnost v balení 5, 10 nebo 25 kg, minimální odběr 5 kg. Red Anna – poloraná odrůda s červenou slupkou a žlutou dužninou, varný typ BA, vhodná pro přímý konzum i uskladnění. Dominika – poloraná odrůda, varný typ A, vhodná pro přímý...

Titul Regionální potravina Libereckého kraje získala školní vepřovka

Již pošestnácté se na náměstí před libereckou radnicí konala akce Den regionálních potravin Libereckého kraje. Návštěvníci měli možnost nejen ochutnat a zakoupit kvalitní potravinářské výrobky, ale zároveň se osobně setkat s jejich výrobci. V rámci programu se...

Hejnice zaplavily jiřinky. Do neděle se tu koná mezinárodní výstava

Květ podobný leknínu či malé kuličce nebo naopak veliký tak, že tomu stěží uvěříte. Klášter v Hejnicích se proměnil v květinovou zahradu. Chodby zaplavily stovky kultivarů jiřinek od českých i zahraničních pěstitelů. Mezinárodní výstava jiřinek tam potrvá až do...

Dožínky v Brništi

Tradiční oslava letošních žní, průvod s historickou a moderní zemědělskou technikou. Bohatý kulturní program HOPSEJ.cz, SLACK show, kapela MAREKS, kapela TĚLA, kapela ARCHA, dětské dílničky, regionální výrobky ve stánkovém městečku a mnoho dalšího. To byly letošní...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít