Zaměstnanci a žáci o svém volnu šijí roušky pro své blízké, ale i širokou veřejnost. Žákům z oboru Pečovatelské služby jsme zapůjčili školní šicí stroje, které využíváme v rámci praktického vyučování. V pondělí bude podepsána smlouva o dobrovolnictví s Komunitním střediskem KONTAKT a paní učitelka matematiky Hana Klicperová šije roušky pro zaměstnance s logem školy.

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít