Ve spolupráci s Libereckým krajem dnes započala práce na pozemcích školy na opatřeních k zadržování vody v krajině. Do práce se místo žáků zapojili učitelé naší školy, pracovníci z odboru životního prostředí a zemědělství Libereckého kraje a starosta města Frýdlant Dan Ramzer. Projekt si klade za cíl vybudování tůní, mokřadů a výsadbu zeleně.

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít