Upozorňujeme žáky i rodiče, že vedoucí výchovná poradkyně školy je vám pro konzultace k dispozici i v době uzavření školy. Komunikace je možná mailem na eva.strosnerova@sshlfrydlant.cz. Obracejte se zejména v otázkách studia, dalšího studia na VŠ, výchovných a studijních problémů, ale i v otázkách osobních obtíží souvisejících se současnou krizí. V takových případech je možnost zprostředkování odborné pomoci.

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít