Dnešní den se zapsal do mysli našich absolventů maturitních a učebních oborů jako den završující středoškolské studium.
Všem úspěšným absolventům bylo slavnostně předáno MATURITNÍ VYSVĚDČENÍ nebo VÝUČNÍ LIST. Této tradiční události se zúčastnili nejenom absolventi, ale také jejich blízcí z řad rodinných členů a kamarádů.

Slavnostní předávání bylo umocněno krátkým ohlédnutím do nedávných studentských let i rozvážnými slovy starosty města Frýdlant a ředitele školy. Nechyběly slzy dojetí třídních učitelů ani smutné pohledy odcházejících žáků. Všem srdečně gratulujeme a přejeme vše nejlepší do dalších studijních a pracovních let.

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít