Vážení rodiče, milé žákyně a milí žáci,
v souvislosti s aktuální legislativou sděluje vedení školy všem žákům školy a jejich rodičům (zákonným zástupcům) následující skutečnosti:

PŘÍPRAVA K MATURITNÍ A ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠCE
Od 11. 5. 2020 mohou žáci závěrečných ročníků opět navštěvovat školu a využít toto období k přípravě na maturitní zkoušku a závěrečnou zkoušku. Konzultace jsou pro žáky dobrovolné.

Poskytování školního stravování
Stravování žáků ve školní jídelně bude umožněno pro žáky, kteří budou docházet na konzultace zaměřené na přípravu k maturitní a závěrečné zkoušce. Výdej obědů bude probíhat od 11:30 hodin do 13:00 hodin.

PROVOZ DOMOVA MLÁDEŽE PRO ŽÁKY KONČÍCÍCH ROČNÍKŮ
Vstup do domova mládeže je umožněn pouze ubytovaným žákům, nikoliv rodičům či návštěvám. Všichni žáci i zaměstnanci domova mládeže nosí ve společných prostorách roušky. Každý žák musí mít dostatek roušek dle doporučení epidemiologů (minimálně 2 roušky na den) a starat se o jejich čistotu a desinfekci. Současně je potřeba mít sáček na uložení roušky. Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla; jejich opakované nedodržování, po prokazatelném upozornění zletilého žáka nebo zákonného zástupce v případě nezletilého žáka, je důvodem k ukončení ubytování žáka v domově mládeže. Na každém pokoji může být ubytován pouze jeden žák. Návštěvy jsou zakázány.

HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ VZDĚLÁVÁNÍ ŽÁKŮ VE 2. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020
Dne 27. 4. 2020 byla schválena Vyhláška č. 211/2020 Sb. O hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020

Pravidla hodnocení na konci druhého pololetí školního roku na základě vyhlášky č. 211/2020 Sb. platí pro všechny žáky školy.

V případě jakýchkoliv dotazů k hodnocení žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020 se můžete obrátit na konkrétní vyučující, třídní učitele, případně vedení školy.

VÝUKA ŽÁKŮ NIŽŠÍCH ROČNÍKŮ
Prozatím se nepočítá s pravidelnou docházkou pro žáky nižších ročníků, kteří se nepřipravují na maturitní nebo závěrečné zkoušky. Prezenční výuka je nahrazena distanční výukou dle zadání od vyučujících.

AUTOŠKOLA A SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA
Od 11. 5. 2020 je umožněna praktická výuka autoškoly a svářečské školy pro žáky končících ročníků.

Vyhláška č. 211/2020 Sb.

Metodika hodnocení

Ochrana zdraví DM

Čestné prohlášení

Ochrana zdraví 

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít