Zajímám se o přírodu

POZVÁNKA NA OSLAVY 30. VÝROČÍ VÝSTAVBY BUDOV SOU FRÝDLANT

Vážení absolventi, žáci a přátelé Střední školy hospodářské a lesnické Frýdlant, srdečně Vás zveme na oslavy 30. výročí od výstavby pracoviště Bělíkova (dříve SOU Frýdlant) a nyní i „v novém kabátě“. Oslavy budou probíhat v pátek 2. září 2022 od 16:00 do 19:00 hodin v...

Pozvánka na Chmelobraní

Od roku 2018 pravidelně za velké slávy probíhá sklizeň chmele odrůdy nejznámějšího chmele, Žateckého červeňáku, z naší chmelnice, která je umístěna v areálu naučné zemědělské stezky. Následně ve spolupráci s pivovarem Albrecht uvaříme tři druhy školních piv...

Tak už zase sedlačíme

Už je to skoro patnáct let, co se školní statek, do té doby součást naší školy, oddělil a stala se z něho samostatná společnost s ručením omezeným. Jaké byly důvody osamostatnění školního statku není podstatné, každopádně škola tím ztratila zázemí pro...

Úplný název školy:
Střední škola hospodářská a lesnická,
Frýdlant, Bělíkova 1387,
příspěvková organizace

Adresa:
Bělíkova 1387, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Frýdlant:
Zámecká 4003, 464 01 Frýdlant

Pracoviště Hejnice:
Lázeňská 349, 463 62 Hejnice

E-mail - podatelna školy: info@sshlfrydlant.cz

Telefon: 482 428 861, 778 736 833

Datová schránka: rwbk83c

Zřizovatel školy:
Liberecký kraj

Ředitel školy:
Ing. Miroslav Kudrna, tel. 482 428 862,
miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu ISO9001:2008

Pin It on Pinterest

Share This
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít