Řemesla nejsou OUT

2020st23září9:00 dopolednest5:00 odpoledneŘemesla nejsou OUT9:00 dopoledne - 5:00 odpoledne(GMT+00:00)

Podrobnosti

Akce s názvem Řemesla nejsou OUT si dávají za cíl ukázat obory, které na trhu práce scházejí.
O tom, že řemesla stále ještě nevyšla z módy, přesvědčí pravidelná výstava, která proběhne 23.9.2020 na libereckém náměstí Dr. E. Beneše ve spolupráci se Střední školou Liberec a Střední školou Kateřinky. Náměstí je zcela zaplněno zajímavými stánky a žáci základních škol z celého Liberecka a veřejnost mají možnost zhlédnout praktické ukázky řemesel a některá z nich i sami vyzkoušet.

(Středa) 9:00 dopoledne - 5:00 odpoledne(GMT+00:00)

Náměstí Dr. Edvarda Beneše, Liberec

Other Events