Mistrovská jízda zručnosti

2020čt01říjen9:00 dopolednečt11:00 dopoledneMistrovská jízda zručnosti9:00 dopoledne - 11:00 dopoledne(GMT+00:00)

Podrobnosti

Zemědělský svaz v rámci projektu Zemědělství žije! ve spolupráci s odbornými středními zemědělskými školami a učilišti (dále školy) pořádá regionální a republiková kola jízdy zručnosti traktorem s vlekem 2020.
Koordinátorem akce je Zemědělský svaz ČR. Pořadateli regionálních kol vybrané školy v osmi regionech.

(čtvrtek) 9:00 dopoledne - 11:00 dopoledne(GMT+00:00)