Ano, takto je to uvedeno v kalendáři, i když tento den je spíše známý jako Den učitelů. Dle mého názoru se svátek netýká jen vyučujících, ale ve stejné míře i všech ostatních pracovníků ve školství, tzn. všech školníků, údržbářů, uklízeček, kuchařek, účetních, personalistek,… Bez nich by vzdělávání a výchova nebyla možná. Takže všem pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům naší školy děkuji za práci, přeji hodně osobních a pracovních úspěchů, trpělivosti se žáky a hlavně hodně zdraví.

Ing. Miroslav Kudrna