Nový školní rok jsme letos slavnostně zahájili v prostorách naučné zemědělské stezky. Za účasti Václava Židka – radní Libereckého kraje, kompletního pedagogického sboru, ale především před zraky rodičů a známých jsme přivítali žáky, pro které byl dnešní den opravdovým svátkem. Po slavnostním zahájení, testování a tradičního rituálu ve třídách následovalo chmelobraní, které se už počtvrté odehrálo v prostorách naučné zemědělské stezky. U toho vedle zástupců školy, Libereckého kraje a pivovaru Albrecht nechyběli ani starosta města Frýdlant Jiří Stodůlka a místostarosta Frýdlantu Dan Ramzer. Z chmele, který byl očesán z odrůdy poloraný žatecký červeňák, nechá naše škola v pivovaru Albrecht uvařit opět školní pivo. Stejně jako loni dvanáctistupňového frýdlantského Hospodáře a jedenáctistupňového frýdlantského Čeledína. Letos nově pak i minimálně čtrnáctistupňového Kočího. Celý den probíhal před kamerou České televize.
Všem žákům přejeme, aby pro ně letošní školní rok byl úspěšný a stal se dobrým stavebním kamenem pro jejich vzdělání.

Mediální ohlasy na Chmelobraní🍺.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít