EU peníze středním školám

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0386
Datum zahájení realizace projektu:  14.05.2012
Datum ukončení realizace projektu: 13.05.2014

Projekt je složen z několika témat a šablon. Naše škola je zapojena do těchto:

II/3 Metodický kurz pro učitele cizích jazyků

III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

V/3 Podpora stáží pedagogických pracovníků u zaměstnavatelů

VI/3 Vzdělávání pedagogických pracovníků ve formách a metodách výuky směřujících k rozvoji finanční gramotnosti žáků středních škol

VII/1 Zlepšování sociálního klimatu ve škole – vytváření otevřeného a podporujícího školního prostředí

VIII/2 Podpora kvality výuky ve třídě prostřednictvím vzájemné spolupráce učitelů – mentoring

Nová oblast podpory 1.5 Zlepšení podmínek pro vzdělávání na středních školách OP VK a akce „EU peníze středním školám“ byla vytvořena se zaměřením na systémovou podporu vzdělávání na středních školách a konzervatořích. Smyslem oblasti podpory je podpořit rozvoj oblastí, které se dlouhodobě ukazují jako problematické v rámci vzdělávání. Vytipovaná témata se zaměřují na individualizaci, tvorbu nových vzdělávacích materiálů, podporu praxí nebo na vzdělávání pedagogických pracovníků.

Výukové materiály (DUMy) vytvořené v rámci projektu ke stažení podle předmětů.