Hejnický klášter opět po roce zaplavily nekorunované královny podzimu – jiřinky. Stovky pestrobarevných květů od pěstitelů nejen z Čech, ale i ze zahraničí, si mohli návštěvníci prohlédnout na zdejším nádvoří. Mezinárodní výstava jiřin začala už ve čtvrtek soutěží ve vazbě a aranžování květin, které se každoročně zúčastňují žáci zahradnických škol. Jejich výtvory jsou rovněž součástí výstavy.

Výsledková listina soutěže mladých aranžérů (soutěž v aranžování a vazbě květin) Téma: Vinobraní s jiřinkami

 Výsledky soutěžních úkolů:

1. místo Slavnostní kytice pro pracovitého muže – vinaře Filip HROUDA (SOŠ Praha 9 – Jarov)
1. místo Věnec na hlavu –
Karolína HUMEŠOVÁ (SOŠ Praha 9 – Jarov)
1. místo Tajná práce (náramek) –  Petra Dufková  (SOŠ Liberec – Jablonecká)

1.místo Závěsný hrozen – Linda Kuchtová, Eliška Cereňuková, Leona Procházková (SŠHL Frýdlant )

 Celkové pořadí:

  1. SOŠ Praha 9 – Jarov
  2. ČZA Mělník
  3. SOŠ Liberec – Jablonecká
  4. SŠHL Frýdlant
  5. SOU Liběchov

 

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít